Byt 3+kk, 87,9 m², Praha 2 - Vyšehrad, ul. Vratislavova

V novém projektu Rezidence U Pekaře Vám nabízíme tento severovýchodně orientovaný třípokojový mezonetový byt.

V místě protkaném bájemi a pověstmi jsme pro Vás připravili velice atraktivní projekt. Tento historický dům z přelomu 19. a 20. století, tedy z období historických slohů, se zapsal do historie podstatnou a nezapomenutelnou funkcí. Obyvatelé z celého okolí do něho pravidelně chodili, neboť zde bylo tehdy vyhlášené pekařství. Díky tomu získala rezidence svůj název - Rezidence U Pekaře.

Celý bytový dům prochází rozsáhlou rekonstrukcí. Byty budou provedeny ve vyšším standardu, což garantuje reprezentativní bydlení. První obyvatelé se budou moci nastěhovat do svých nových bytů již na jaře 2015.

Toto místo je velmi vyhledávaným cílem lidí všech věkových skupin a nabízí rezidentům maximální míru výběru, jak trávit volný čas. Vášniví cyklisté se snadno napojí na cyklostezku podél Vltavy a cestou se mohou osvěžit na koupališti Podolí. To nabízí dva venkovní vyhřívané bazény, velký vnitřní bazén a saunu. Sportovci, kteří mají rádi kolektivní hry, zase mohou využít tenisové kurty pod vyšehradskými skalami. V případě nepříznivého počasí můžete zavítat do botanické zahrady či do čokoládového domu, který vás zasvětí do historie čokolády, do jejího putování z Ameriky do Evropy a dokonce vám odhalí tajemství její výroby. Večer pak můžete s přáteli či s rodinou navštívit restauraci a nechat se unést kulinářskými zážitky.

Výbornou dopravní dostupnost zajišťuje zastávka MHD Výtoň, odkud Vás tramvaj dopraví za 1 min k metru B/Palackého náměstí.

Vánoční cena platná od 15.11. do Vánoc 2015: 8 623 000 Kč

Detail nemovitosti

ID nemovitosti vt61
Cena 8 623 000,- Kč
Vlastnictví osobní
Dispozice 3+kk
Celková plocha (m²) 87,9
Podlahová plocha (m²) 83,2
Podlaží 7
Sklepní kóje 4,7 m²
Vytápění etážové, plynový kotel
Typ budovy cihla
Stav budovy po rekonstrukci
Stav jednotky po rekonstrukci
Parkování veřejné
Fond oprav 524 Kč/měsíc

REAL DUM s.r.o.


Kontakt
Telefon: 234 221 351
E-mail: info@realdum.cz

Lokalita

Ke každému klientovi máme aktivní osobitý přístup.