Dům 680 m2, Pchery u Kladna

Nabízíme k prodeji atypickou prostornou vilu s velkým pozemkem postavenou v roce 1996. Dům má užitnou plochu 680m2, 3 podlaží a je podsklepen. V prvním patře je obytný prostor s krbem spojený s kuchyňským koutem, garáž, zádveří, šatna, pokoj pro hosty, WC, koupelna a schodiště do podkroví z masivního dřeva. K prvnímu patru patří také tři venkovní terasy překryté střešní konstrukcí, které je možné uzavřít. Jedna z teras má venkovní krb. 

 

Ve 2. NP (jako podkroví) jsou umístěny: pracovna, ložnice, šatna, koupelna, 2 dětské pokoje, galerie, balkon. Podlahy jsou plovoucí. V 1. podzemním podlaží je herna, prádelna, šatna, vinotéka, odpočívárna, bazének, sauna, WC, chodba a 3 x anglický dvorek.

 

Tato vila stojí na oploceném pozemku, kde jsou další 4 rodinné domy s dálkově ovládanými vraty s vydlážděnými příjezdovými cestami. Vila se nachází na uměle srovnaném pozemku s výhledem na obec Pchery a okolí. Pro tyto vily byla vybudována samostatná trafostanice a je sem přivedena plynová přípojka.

 

Dům má biologickou čističku se vsakovací jímkou. V příštím roce bude možné napojit dům i na obecní kanalizaci. Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem Junkers.

 

V obci je škola, školka, dětská lékařka, obvodní lékař.

 

Dopravní dostupnost do Kladna autem nebo autobusem 15 min. Rovněž je možné využívat vlakové a autobusové spojení do Prahy. Po dálnici do Prahy cesta trvá 30 minut. Výborné je napojení na pražské letiště. Současně je však obec mimo letové koridory, takže není zatěžována hlukem z přistávajících letadel.

 

Náklady při výstavbě v roce 1996 dosáhly podle účetnictví firmy přes 12 mil. Kč. Vila, která nebyla nikdy obydlena, se nyní prodává za tuto vynikající cenu. Jedná se o exkluzivní prodej. Všechny stavební plány a další dokumentace jsou k dispozici. Doporučujeme jako zajímavou investici pro náročného soukromého majitele nebo i pro firemní účely.

Detail nemovitosti

ID nemovitosti PCH1
Cena 10 000 000 ,- Kč
Vlastnictví Osobní
Celková plocha (m²) 680
Podlaží 3

REAL DUM s.r.o.


Kontakt
Telefon: 234 221 351
E-mail: info@realdum.cz

Lokalita

Ke každému klientovi máme aktivní osobitý přístup.