Byt 3+kk, 108,5 m², Praha 3 - Žižkov, ul. Pitterova

Bydlete na skvělé adrese! V rezidenčním projektu Central Park Praha Vám nabízíme atraktivní byty a domy v unikátním soukromém parku o velikosti 15.000 m2, ve vyhledávané lokalitě Žižkova nedaleko centra metropole.

 

To vše za dostupné ceny a s velmi výhodnou hypotékou. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit!

 

Téměř každá bytová jednotka má samostatnou technickou místnost pro umístění pračky a sušičky; většina ložnic má vlastní samostatnou koupelnu, často s přirozeným denním světlem. Součástí projektu jsou samozřejměnadstandardně velké sklepy a parkovací stání v podzemí. Unikátní provedení všech bytů splní Vaše maximální požadavky na kvalitu bydlení. Přijďte se podívat do vzorového bytu a poznejte, jak dobře se v Central Parku bydlí.

 

Architektonický návrh Central Parku Praha připravili uznávaní architekti Jaroslav Wertig, Boris Redčenkov a Prokop Tomášek z ateliéru A69, kteří zvítězili v mezinárodní soutěži 27 renomovaných studií. Kvalitní architekturu projektu Central Park Praha zahrnující atraktivní exteriéry a inovativně řešené interiéry s důrazem na vysoký uživatelský standard ocenili i odborníci. Projekt zvítězil v soutěži Grand Prix 2010, kde Central Park Praha vyhrál národní cenu za architekturu v kategorii novostaveb.

 

Projekt Central Park Praha se nachází na vyvýšeném místě s výhledem na město a Pražský hrad.

 

Umístění je ideální jak pro dopravu autem, tak pro cestování městskou hromadnou dopravou. V samotném centru metropole jste za pár minut. Veškeré služby máte na dosah ruky.

 

Žižkovská čtvrť má navíc odedávna nezaměnitelného ducha. Z hlediska urbanistického rozvoje je považována za jednu z nejperspektivnějších.

 

Bydlete právě Vy ve čtvrti nazývané pražský Montmartre, v architektonicky ceněném projektu Central Park Praha.

Detail nemovitosti

ID nemovitosti CP119
Cena 7 342 853,- Kč
Dispozice 3+kk
Celková plocha (m²) 108,5
Podlaží 2
Sklepní kóje 5 m²
Stav budovy nový
Stav jednotky nový
Parkování 1 parkovací stání

REAL DUM s.r.o.


Kontakt
Telefon: 234 221 351
E-mail: info@realdum.cz

Lokalita

Ke každému klientovi máme aktivní osobitý přístup.