Byt 2+kk, 55,3 m², Praha 10 - Vršovice, ul. Vršovická

Plánované dokončení projektu v polovině roku 2017.

 

Nově vznikající byty rezidence 4Blok v Praze 10 osloví především mladé cílevědomé zájemce, kteří chtějí žít v blízkosti centra, ale zároveň požadují kvalitní a praktické bydlení, které se vymyká zažitým konvencím a drží krok s moderními trendy. Samozřejmostí je i široká nabídka garážových stání, které nabízíme za cenu 290 000 Kč včetně DPH.

 

4Blok se nachází v městské části Praha 10, na rozhraní Vinohrad, v žádané čtvrti Vršovice. Projekt je strategicky umístěn v lokalitě s výbornou dopravní dostupností jak do centra, tak i do okrajových částí města. Byty jsou projektovány do stávajícího areálu Tesla Vršovice, který nabízí ideální podmínky pro výstavbu prostorných bytů splňujících všechny standardy moderního bydlení včetně velkorysého vnitrobloku se soukromou zahradou. Byty rezidence 4Blok v Praze 10 jsou ideální pro všechny, kdo hledají dopravně snadno dostupné bydlení v blízkosti centra. Prakticky přímo u domu se nachází zastávka autobusu a tramvaje Koh-I-Noor, osobním automobilem lze za necelých pět minut dojet na Jižní spojku.

 

V rámci standardů si můžete zvolit koupelnu a obývací pokoj v několika barvách a površích.

 

Tento byt se nachází na rohu ulic Vršovické a Archangelské a náleží k němu terasa zahrady o velikosti 7,67 m², zahrada 46,07 m² a venkovní komora 2,8 m².

Detail nemovitosti

ID nemovitosti BL03
Cena 5 012 700,- Kč
Vlastnictví osobní
Dispozice 2+kk
Podlahová plocha (m²) 55,3
Stav budovy nový
Stav jednotky nový
Parkování ke koupi

REAL DUM s.r.o.


Kontakt
Telefon: 234 221 351
E-mail: info@realdum.cz

Lokalita

Ke každému klientovi máme aktivní osobitý přístup.